Hakkımızda

177
Adrasan Tiny House Vip

Hakkımızda

Adrasan Tiny House Vip minimalist yaşamdan esinlenen, sadelik temasıyla tasarımı yapılan ve sizlerin tatili için doğa ile iç içe bir çevreye kondurulmuştur.

Sevdiklerinizle birlikte şehirden uzakta nefes almaya odaklanan yeni minimalist bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Tiny House’a adım attığınız ilk an tek bakışta bütün yaşam alanınızı görebildiğinizi düşünün. Her bir öge belirli bir amaçta sizlerin ihtiyaçlarına uygun yerleştirildi. Küçük bir evde bir tatilden çok daha fazlasını sunabilmek adına sizlere minimal fakat elit bir ortam sunmaktayız. 

Adrasan’ın doğal güzelliklerine bir de tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek dizayn edilmiş mikro evleriyle Adrasan Tiny House Vip eklenince alabildiğine mavi, alabildiğine yeşil ve huzur dolu bir tatil sizi beklemekte.  

Doğanın sunduğu refahı sonuna kadar hissedebileceğiniz Adrasan Tiny House Vip ile rahatsız edeci seslerden uzakta, doğa içindeki tatilin verdiği özgürlük hissini sonuna kadar tadacaksınız.

Yatak odasında gökyüzü penceresi ile yıldızları izleyerek uyumak istemez misiniz veya verandanızda sevdiklerinizle bol kahkahalı bir kahvaltı eşliğinde güne başlamayı…

Tam donanımlı mutfaklı, klimalı, televizyonlu, bol huzuru bulunan verandalı, standart kirli şehir hayatımızın aksine gökyüzü penceresinden tertemiz gökyüzüne bakabileceğimiz yataklı mikro evlerimiz kalabalıktan uzak, sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Sevdiklerinizle birlikte şehirden uzakta nefes almaya odaklanan yeni minimalist bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Tüm Hakları Saklıdır. 2021 Adrasan Tiny House Vip

Bize Ulaşın
Hemen Rezervasyon Yap
Translate »